A A A

W dniu 06 września 2019 roku około godziny 13:20 zastępy GBA, GCBA zostały zadysponowane do wypadku dwóch pojazdów na ul. Trakt św. Wojciecha 395. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, iż w kolizji brał udział bus VW Crafter oraz Ford C-max. Pasażerka Forda uskarżała się na ból prawego ramienia. Pojazdy stały na jezdni blokując jeden pas ruchu w kierunku Gdańska.

W dniu 03 września 2019 roku około godziny 16:40 zastępy GBA, GCBA zostały zadysponowane do zdarzenia, w którym kobieta zasłabła podczas prowadzenia samochodu i zjechała ze skarpy na parking.  Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy Opel Astra stojący na skarpie oddzielającej dwa poziomy parkingu naziemnego. Kobietą kierującą pojazd zajmował się zespół PRM. Kobieta prawdopodobnie na skutek hiperwentylacji doznała spięcia mięśniowego i zjechała z górnego poziomu parkingu na dolny doznając urazu w odcinku szyjnym kręgosłupa.

W dniu 19 sierpnia 2019 roku około godziny 18:50 zastępy GBA, GCBA zostały zadysponowane do wypadku samochodu osobowego i motocykla. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastano kolizje samochodu osobowego z motocyklem. Ford Focus stał na prawym pasie w kierunku obwodnicy trójmiasta (kierowca pojazdu nie doznał żadnych obrażeń).  Motocykl Romet K125 znajdował na lewym pasie w kierunku Gdańska. Kierowca leżał na lewym boku na jezdni – był przytomny. Z pojazdów wyciekały płyny eksploatacyjne. Oba pasy jezdni zostały zablokowane.

W dniu 16 sierpnia 2019 roku około godziny 02:10 zastępy GBA, GCBA z JRG nr 3 i 4 zostały zadysponowane do pożaru pustostanu znajdującego się przy ul. Siennickiej 23. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastano pożar budynku parterowego (pustostanu). Pożarem objęta była połowa obiektu. Płomienie wychodziły z okien i z dachu. Obok płonącego budynku znajdowało się pomieszczenie garażowe.

W dniu 13 sierpnia 2019 roku około godziny 12:20 zastępy GBA, GCBA zostały zadysponowane do wypadku dwóch samochodów osobowych na ul. Niepołomickiej. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało, się iż w kolizji brały udział dwa samochody osobowe VW Passat oraz VW UP!. Panie kierujące pojazdami nie uskarżały się na stan zdrowia. Pojazdy stały na środku skrzyżowania blokując jeden pas ruchu.